Shi Caixia natūralaus akmens Pilvo kiaulienos šoninė akmens mėsos akmens papuošalai mėgstamiausių zrs02

€69.54

Reitingas 

gabalas

1.0kg (2.20lb.)

4cm x 4cm x 3cm (1.57in x 1.57in x 1.18in)

Nauja

Yra sandėlyje

Dalintis

Patarimai, kaip: Nuotraukų MŪSŲ 100% natūra fotografavimo, tačiau, atsižvelgiant į poveikį fotografavimo šviesos, ten bus šiek tiek spalvų, be to, spalvotas ekranas, dėl skirtingų monitorių bus kitoks, visiškai nepriimtinas spalva pro-prašome atidžiai šūvio, yra! Spalva nėra kokybės problema Oh! Kitos Kūdikių Dydis už asmens rankinis matavimas, matavimo metodus, nes kiekvienas asmuo bus apie 2-5 mm klaida! Dydis klaidos nepriklauso kokybės problemų Oh!

Parduotuvėje kiekvieną dieną naujas, prašome žymę mums! ** ** Mineralinis Wanbao

Mineralinės Pavadinimas: Kiaulienos akmens (Pav. 1 cm3, pyrite nuoroda)

Kilmė: Guangsi

ID: zrs02

Dydis: 12.2 * 7.1 * 6.5 cm

Svoris: 1180.0 g

Labai svarbu: Atkreipkite dėmesį, kad dydis, galite imtis valdovo, pagal savo gestus Kazachstano. Makro fotografavimo objektas bus atrodo didesnis, nei pati!

aprašymas:

Ultra-realistiškus kokybės kiaulienos akmens pasirinkimą aukštos kokybės, natūralus akmuo po apipjaustymas mėsos pjaustymas bauda tvarkymo, tekstūra, tekstūros, spalvos yra natūralios formos, tekstūros minkštas akmuo, gipsas, akmuo, panašus, jei bus nedidelis guzas baltos spalvos miltelių, o ne žmogus padarė rokas. Pagal jų cheminę sudėtį, skaičius. Pagrindiniame carbonatite Jokių radioaktyvumo. Ne radiacija. Mėsos karjero medžiagos yra beveik išnaudotos, daugiau vertės į kolekciją!

Caixia akmens informacija:

Ha Wen Shi Shi, taip pat žinomas kaip spalva, debesys akmens, daugiausia kalcio karbonatas mergelis, pagrindinis ingredientas yra sumaišomas su kalcio karbonatu ir molio mineralų ir žemės keletas originalių vienetų Trupinius mineralų. Kietumas šiek tiek suminkštės, apie 5-6 laipsnius. Šviesiai pilka, mėlyna, Tuhui, ruda, rausvai ruda, raudona, geltona, oranžinė, pilka-ruda, žalia, mėlyna, violetinė Juoda įvairių spalvų, dažniausiai spalvinga, dažnai sudarančios atskirą tonas, susipynusios besikeičiančios nuotraukos, neryškūs, tarsi magija ne magija. Dalis Quintana debesis garuose Xia Wei Srauto Liepsna, akį traukiantis. Caixia gražus akmens spalva yra sudaryta iš geležies ir kitų mineralinių medžiagų, spalvų gylį ir spalva, kurią sukelia geležies ir kitų mikroelementų jonai, Kaip daug turinio, paprastai daugiau koncentruotos spalvos, jokios oksidacijos ir ryškių spalvų.

Neseniai kiaulienos įdomus akmuo prasme, vis daugiau ir daugiau draugų, ir naujienos ne kartą buvo pranešta, ypač apačioje parduotuvėse tiekiamos dviejų naujienos, nuorodos, kaip draugai gali pažvelgti į tai, tai yra mūsų garsaus uolų Guangsi , po svarstymo tiesiog niekada negali sustoti sako, tai yra vyras, ir man bus labai liūdna.

"keista! Šis akmuo panašus į kiaulienos "

URL: zjphoto.yinsha.com/file/201104/2011040719313149.htm

*** Visi fotografuojama natūra, prašome būti tikri, pirkimas; ***

Žymos: mėgstamiausių, Pigūs mėgstamus, Shi Caixia natūralaus akmens Pilvo kiaulienos šoninė akmens mėsos akmens papuošalai mėgstamiausių zrs02

Crystal morfologija Kita
Prekės forma grubus

Nemokamas pristatymas

Jums taip pat patiktų