50*50 cm Aukščiausios Kokybės Lauko dekoratyvinius betono grindinio akmens liejimo formos

€41.59

Reitingas 

daug (5 vnt/lot)

54cm x 55cm x 27cm (21.26in x 21.65in x 10.63in)

8.0kg (17.64lb.)

Nauja

Yra sandėlyje

Dalintis

pathmate betono pelėsių,pathmate atsitiktiniai akmens pelėsių,pathmate akmens pelėsių,kelias, takas akmenimis pelėsių

Sodų kelias - tai kelias arba ploto, pastatytas iš akmenų lengvai judėti, taip pat apdaila, apželdinimas. Sodo takai prisijungti visus ryšius ir objektus kartu ir pabrėžti visus grakštumą ir grožį jūsų sode. Naudojant specialios formos, kas gali padaryti rankiniu būdu sodo kelią į jo namus. Nereikia samdyti profesionalų padaryti dabar, pagal sodo kelio visiems! Lengva naudoti - tiesiog maišyti betono! Tai yra sunkiųjų formų - galite bičių panaudota 1500 kartų !!! Jūs galite naudoti ją, kad jūsų driveway - tiesiog reikia 10-15cm bazę. Jūs galite pridėti spalvą, kuri jums patinka. Pagaminta Kinijoje.

Betono sodo, klojiniai padės jums papuošti jūsų kiemą, apželdinimas. Šis betono sodo, pelėsis naudoti sunkiųjų plastmasės liejimo formas, kurios savo ruožtu šiek tiek pre-betonas į betono sodo atspirties už lengviausia pasiekti kelią į savo sodą. Laikyti grožio ir sveikatos jūsų augalų naudojant sodo atspirties, kaip jūsų kelias būdu.

Kaip naudoti šį Konkrečių gatvių dangos Pelėsių statyti kelius:

Žingsnis 1:

Sumaišykite cemento su vandeniu, pagal pakuotės nurodymus. Kai paruoštas naudoti, betono bus nuoseklumą, avižiniai dribsniai, pakankamai storas turėti pranašumą, kai jūs supjaustykite jį su kastuvu.

2 žingsnis:

Užpildykite gatvių dangos sluoksnį, laimėdama betono su kastuvu ir įsitikinkite, kad užpildyti kiekvienoje srityje.

3 žingsnis:

Naudojant gumines pirštines, skleisti betono aplink pelėsių, užpildyti visas spragas, arba mažai taškų. Bakstelėkite pelėsių su savo ranka, pašalinti oro burbuliukus.

4 žingsnis:

Šie kontūrai formą, išlyginti betono, apliejimo toli bet koks perteklius.

5 žingsnis:

Leisti betono nustatyti ne ilgiau kaip penkias minutes, tada kruopščiai pašalinti pelėsių. Kitą ruožas, pasukti pelėsių ketvirtį savo ruožtu, ir, tai vieta, šalia gatvių dangos ką tik baigė, meškeriojimas, šiek tiek, jei kuriate kreivumą kelias.

6 žingsnis:

Po nuomos betono išgydyti per naktį, užpildyti įtrūkimus su purvo ir nuplauna, bet koks perteklius. Drėgnos žemės aplink naujai suformuota trinkeles, siekiant padėti joms įsikurti.

Žymos: liejimo formos, pelėsių akmens, betono liejimo formos, Pigūs liejimo formos, Aukštos Kokybės akmens formos, Kinija formų konkrečių Tiekėjų

Mokestis Vienetas GRINDINIO PELĖSIŲ
Medžiaga GRINDINIO PELĖSIŲ
Produkto pavadinimas GRINDINIO PELĖSIŲ
Gaminio dydis 50*50 cm

Nemokamas pristatymas

Jums taip pat patiktų