Natūrali tamsiai žalios, iš malachito žaliojo malachito akmuo egzemplioriai / Boutique rūdos kasyklos ženklas grubus akmuo, akmuo

€79.85

Reitingas 

gabalas

4cm x 4cm x 3cm (1.57in x 1.57in x 1.18in)

2.0kg (4.41lb.)

Nauja

Yra sandėlyje

Dalintis

Laivybos veiklos Pardavėjas Skatinimo 2015-10-01 11:04 --2015-12-31 23:59 terminas ribotas pirkti! Vieną užsakymams virš 199 Juanių Nemokamas pristatymas (regionas: Taivano, Honkongo, Makao ir užsienyje)

Šis renginys yra tik įprasta kaina prekėmis, neįskaitant sunkiųjų krovinių, 7 kartus, specialūs Pasiūlymai! 20 juanių daugiau nei visa suma, prekių išsiųsti!

Parduotuvėje kiekvieną dieną naujas, prašome žymę mums! ** Wanbao mineralinių **

Mineralinės Pavadinimas: malachito

ID: ykq07

Dydis: 6cm * 4.5 cm * 2cm

Labai svarbu: Atkreipkite dėmesį, kad dydis, galite imtis valdovo, pagal savo gestus Kazachstano. Makro fotografavimo objektas bus atrodo didesnis, nei pati!

Svoris: 62g

Kilmė: Yunnan

aprašymas:

Girdėjau, malachito, malachito kiekvienas pagalvos, klasikinis kilmės Yangjiang. Tačiau dabar beveik išnaudotos Yangjiang malachito.

Kilmė šios grupės malachito Yunnan. Yunnan derlius malachito pati nėra didelė, tačiau turi skirtingą kilmę ir savybes, Yangjiang, laikoma kylanti žvaigždė. Šios grupės Yunnan malachito malachito yra gerai, rekomenduojama kolekcija!

Malachito Aprašymas:

Malachito yra senovės jade medžiagos. Angliškas pavadinimas iš malachito Malachito , Kilęs iš graikų kalbos Mallache ,reikšmė yra "Žalia" . Senovės Kinų vadinamas malachito kaip "žalia Žalia" , "Malachito žaliojo" Ar "Žalia Langgan" . Malachito, nes spalva primena povo plunksnos žalios dėmės ir gauti tokį gražų vardą. Malachito gaminamas oksidacijos zonoje vario sulfido indėliai, dažnai su kitais vario mineralų simbiotinius (azurite, chalcocite, cuprite, gimtoji vario ir kt.). Pasaulyje garsaus kilmės Zambija, Australija, Namibijoje, Rusijoje, Zairas, jav ir kitus regionus. Kinija daugiausia Yangchun, Guangdong, Kinija ir šiaurės vakarų Jeloustouno.

*** Visi fotografuojama natūra, prašome būti tikri, pirkimas; ***

Žymos: akmens pavyzdys, akmens žalia, malachito akmuo, Pigiai akmens pavyzdys, Aukštos Kokybės akmens žalia, Kinijos akmens malachito Tiekėjų

Prekės forma grubus
Crystal morfologija Kita
Mūrinis Malachito

Nemokamas pristatymas

Jums taip pat patiktų